Fair food-Ukraine

кластер доброчесних операторів ринку харчових продуктів

English 

Кластер доброчесних операторів ринку харчових продуктів FairFood-Ukraine (FFU) створений з метою виокремлення спільноти українських операторів ринку харчових продуктів, які прагнуть отримати довіру споживача за рахунок дотримання високих стандартів.   

Діяльність кластеру будується на декларативному принципі. Оператори ринку харчових продуктів самостійно докладають зусиль до виконання вимог, які висуває до харчових продуктів чинне законодавство України, беруть на себе підвищені зобов'язання щодо дотримання стандартів та кращих практик, встановлених міжнародними системами сертифікації, і заявляють про це на цьому ресурсі, який є відкритим для влади, громадськості та споживачів. 

Зі свого боку кластер FairFood-Ukraine стимулює вдосконалення діяльності виробників та інших операторів ринку харчових продуктів, надає всі можливості для реалізацій їх прагнення до забезпечення безпечності та якості харчових продуктів на всіх етапах виробництва, у всіх ланках ланцюга переробки та логістики від лану до столу. 

Концепція кластеру

Питання, які часто виникають